Kadeřnictví

Studio VIVA Vám nabízí profesionální kadeřnické služby s použitím špičkové vlasové kosmetiky Wella. Našim cílem je poskytovat veškeré naše služby na nejvyšší úrovni s kompletním servisem a důrazem na maximální individuální péči. Vaše vlasy budou krásné, zdravé a trendy.

Co nabízíme?

Nově u nás ve studiu najdete také značku SCHWARZKOPF PROFESSIONÁL který má široký sortiment produktu, značky BC BONACURE a OSIS.

  • stříhání dámské, pánské i dětské, vše dle nejnovějších módních trendů
  • moderní i klasické účesy pro každou příležitost
  • společenské a svatební účesy
  • barvení – koleston perfekt je dlouhotrvající barva s výrazným leskem
  • melírování – blondor zaručuje jasné blond efekty i na té nejsvětlejší úrovni
  • tónování – color touch zářivá šetrná barva bez amoniaku
  • poradenství a prodej vysoce kvalitní vlasové kosmetiky WELLA
  • NIOXIN – pokročilá péče pro řídnoucí vlasy
  • GKHAIR – systém pro ozdravení a vyhlazení vlasů

NIOXIN – zdravé vlasy začínají u pokožky

Vlasová pokožka vyžaduje důkladnou péči a pozornost, produkty NIOXIN jsou vytvořeny, aby posílily, vyživovaly a pečovaly o vlasy od základu. NIOXIN je jedinou značkou pro profesionální použití, která se 20 let specializuje na řídnutí vlasů. Ojedinělá moderní péče NIOXIN přináší okamžité a dlouhodobé výsledky. Přes 70% uživatelů zaznamenalo silnější a hustší vzhled vlasů během 4 týdnů.

GK hair Hair Taming System - hloubkové ozdravení a vyhlazení vlasů

Global keratin byl speciálně vyvinut pro ozdravení vlasů, navíc jako jediný obsahuje speciální ingredienci JUVEXIN. Juvexin je velmi šetrně a ekologicky derivovaný protein z té nejčistší ovčí vlny a neobsahuje žádné chemikálie. GKhair s JUVEXINen začíná profesionální aplikací v salonu, kdy přípravek THE BEST proniká do vlasové kutikuly, uzdravuje vlas zevnitř, vylepšuje texturu a zabraňuje nežádoucímu krepatění a to až po dobu 5 měsíců.

Matrix - přední profesionální vlasová kosmetika a barva.

Samozřejmostí je i používání produktů značky Biolage, která je exkluzivní směsí unikátních technologií pro zesílení krásy všech typů vlasů. Diagnostika pomocí mikrokamery pro vlasovou trichologii.

zpět na úvod

logo Benefity.cz logo Wella logo Nioxin logo GK Hair logo Osis logo Bonacure logo Schwarzkopf logo Biolage logo Matrix