Nehtová modeláž

Základem profesionálního ošetření je správná volba nehtového studia, které nabízí všem zákaznicím kvalitní péči s individuálním přístupem.

Krásně upravené ruce vytváří celkovou image ženy. Podáním ruky navazujeme prvotní  kontakt, proto jsou ruce náš komunikační a pracovní nástroj. Právem si zaslouží pravidelnou péči nehtů a pokožky.

K pěstěným rukám patří profesionálně ošetřené nehty, ať již jde o nehty umělé nebo přírodní.

Tvar a síla přírodního nehtu je velmi individuální, podílí se na nich dědičnost, různá onemocnění, nedostatek minerálů a stopových prvků.

Tam kde příroda nenadělila krásné zdravé nehty, je možnost zvolit modeláž nehtů za pomocí UV gelu, který nám pomůže docílit krásných dlouhých nehtů. Tato metoda jde, dle předešlé visuální kontroly nehtu provést buď na přírodním nehtu, šablonce či umělém nehtu.

Díky kvalitním materiálům a moderním technologiím můžeme vytvořit velice nápaditý a kreativní design nehtů. Tyto technologie přichází na trh v nepřeberném množství a výběru materiálů.

Parafín

Patří mezi oblíbený úkon, který se aplikuje na zhrublé, mozolovité, suché a popraskané pokožce rukou. Svou neprodyšností a teplotou zvyšuje prokrvení a vstřebávání výživného krému do pokožky. Vyrovnává kožní reliéf, změkčuje kůži, zvyšuje její tonus a má blahodárný vliv na klouby. Nanáší se pomocí parafinové lázně. Doba trvání cca 20 minut.

Vhodné pro ruce unavené, suché, namáhané a stárnoucí.

Klasická manikúra

Je vhodná pro každou ženu i dívku, která pečuje o svůj vzhled. Téměř každá žena si buď touto cestou upravuje nehty doma, nebo si je nechává ošetřit od manikérky. Jde o poměrně snadný způsob, jak udržet nehty krásné a zdravé.

Manikúra P-SHINE

P-shine je čistě přírodní technika, kde leštící pasta obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku.

Ošetření touto japonskou manikúrou P.shine obsahuje vlešťování výživné pasty do přírodních nehtů a následnou fixaci práškem. Tato pasta i prášek obsahují vitamíny a složky významné pro přírodní nehty. Kůra se opakuje 1 x za 3 týdny. Je vhodná pro ženy i muže.

Modeláž nehtů UV Gelem

Tato technika modeláže patří v současné době mezi nejoblíbenější a lze jí upravovat nehty u rukou i nohou. Velice populární se stala permanentní francouzská manikúra, ale i kreativní zdobení, které vaše ruce zatraktivní.

Zdobení nehtové modeláže se provádí za pomoci barevných color gelů, třpytek, plastových 3D ozdob, nálepek, kamínků, razítek, materiálů FIMO, zdobení AIRBRUSH a ruční malby akrylovými barvami.

NOVINKA Camuflage nebo-li nehtový make-up, zamaskuje nedostatky nehtového lůžka a také slouží k optickému prodloužení nehtového lůžka, aplikuje se při nehtové modeláži u rukou i nouhou.

Gel lak

Navštěvujete manikúru a lakujete?
Máte málo času a nebaví Vás čekat než Váš oblíbený lak uschne?

NYNÍ JIŽ NEMUSÍTE ČEKAT!
Máme pro Vás řešení...

Lakování přírodních nehtů permanentními UV laky.

  • ihned scuhé po aplikaci
  • tenká výborně kryjící vrstva
  • na nehtech vydrží až několik týdnů
  • rychlá aplikace na přírodní i gelové nehty
  • pro krátké přírodní nebo i dlouhé gelem zpevněné nehty
  • trendové i klasické barvy nebo čiré provedení
  • pro manikúru, ale i lakování u nohou
  • rychlé odstranění a obměna barvy (cca 60 min)
  • konec obavám z poškození laku

Navštivte naše studio VIVA a přesvědčte se o kvalitách našich služeb.

zpět na úvod

logo Benefity.cz Expa Nails Lion Cosmetics

LION COSMETICS

Magnetic